یکی از شرایط مهم در پارس جانبی مربوط به مرجوعی محصولات است. هر چند تمام تلاش همکاران ما در سایت پارس جانبی بر این هست که محصولات را سالم و بدون عیب به دست مشتری برسانند با این وجود برای رفاه حال مشتریان در خرید اینترنتی، قوانین و رویه‌های خوبی برای تعویض یا مرجوعی کالاهای ارسال شده در سایت در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که این قوانین ممکن است به فراخور زمان تغییر کنند و همواره آخرین نسخه‌ی آن که در صفحه‌ی حاضر آمده است، ملاک عمل ما خواهد بود.

شرایط مرجوعی:

پارس جانبی در راستای ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان، بعد از خرید به مدت هفت روز به مشتریان خود فرصت می‌دهد که کالا را بازگردانند:

در صورت عدم تطابق عکس محصول با کالای ارسال شده (شامل رنگ و سایر مشخصه های محصول) و عدم تطابق کیفیت محصول با تصاویر و ویژگی های مذکور، آن را مرجوع یا تعویض نمایند.

کالای مرجوعی به هیچ وجه نباید توسط مشتری مصرف یا استفاده شده باشد و یا آسیبی به آن رسیده باشد. همچنین کارتن یا جعبه اصلی محصول باید سالم و بدون هیچ گونه تغییری تحویل داده شود تا امکان مرجوع شدن محصول فراهم گردد.

اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالا را در هنگام دریافت محصول از مأمور شرکت باربری به دقت بررسی نمایید. در صورت وجود هر گونه مشکل می‌توانید موضوع را بلافاصله با پشتیبانی ما در میان بگذارید و صورتجلسه آسیب محصول را از مأمور شرکت باربری دریافت نمایید.

در مورد کالاهایی که بعد از باز کردن جعبه یا کارتن مشخص می‌شود که دچار آسیب ظاهری یا فیزیکی هستند، طی 12 ساعت کاری باید به پشتیبانی سایت اطلاع رسانی شود. در غیر این صورت تعویض یا مرجوعی کالا ممکن نخواهد بود.

هزینه حمل و نقل محصولات معیوب و تعویض آن به عهده‌ی ما می‌باشد ولی هزینه عودت محصولاتی که به دلیل تعویض سلیقه ای مرجوع می‌شوند، به عهده خریدار است. توجه داشته باشید که تشخیص معیوب بودن کالا پس از مرجوع توسط تیم کارشناسی پارس جانبی انجام می‌شود.

با احترام فراوان؛ تیم پارس جانبی

 

 روبیکا و سروش (No Call) : 09196969127