هیچ محصولی یافت نشد.

تبلت ها با ابعاد بزرگتری که دارند بیشتر از موبایل در خطر آسیب و شکستگی صفحه نمایش قرار دارند. به همین علت محافظت از آن اهمیت بالایی دارد. هر تبلت با توجه به مدل و سایز، محافظ صفحه نمایش اورجینال خود را دارد و در انتخاب آن باید دقت کرد.

گلس شیشه ای و معمولی

برای بیشتر تبلت ها، گلس شیشه ای معمولی پیشنهاد میشود که علاوه بر محافظت بالا، قیمت مناسب تری نسب به سایر گلس ها دارد. این نوع گلس ها مانع آسیب به ال سی دی میشوند و از ایجاد خط و خش روی صفحه نمایش جلوگیری میکنند.

گلس سرامیکی

نوع دیگر محافظ صفحه نمایش تبلت، گلس سرامیکی نام دارد. گلس سرامیکی با توجه به سختی پایین و نرم بودن آن، در برابر ضربه شکسته نمیشود و از ال سی دی محافظت نسبتا خوبی به عمل می آورد و در دو نوع سرامیکی مات و شفاف تولید شده است.

گلس نانو Nano Glass

یکی از بهترین محافظ صفحه نمایش ها برای تبلت، نانو گلس میباشد. Nano glass در حالت شیشه ای مایع و جامد وجود دارد که نوع مایع آن بسیار سبک است و از محافظت خوبی برخوردار است.

گلس تمپرد Tempered

از انواع دیگر گلس ها می توان به گلس تمپرد اشاره کرد. گلس تمپرد و یا حرارت دیده نوعی گلس است که با حرارت بالا تولید شده است. این نوع گلس ابتدا حرارت داده می شود و سپس به آرامی خنک میشود و در همین مسیر امکان تغییر شکل جزئی به گلس داده می شود. این عمل باعث مقاومت گلس در برابر ضربه و فشار تا 5 الی 10 برابر نسبت به سایر گلس ها میشود.